Іспанська ua
вивчення іспанської мови українською
Головна | Для чого вчити іспанську? | Реєстрація | Вхід
 
Середа, 2024.05.29, 04:20
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Мобільна версія сайту IspanskaUa
Наше опитування
Які мови Ви ще хотіли би вивчити?
Всього відповідей: 620

Для чого вчити іспанську?

Необхідність володіння англійською мовою в сучасному світі вже ні у кого не викликає сумнівів. А от коли справа доходить до того, що непогано б вивчити ще якусь мову, думки розходяться. Тут і питання з приводу регіонального охоплення (хто в світі нею розмовляє, і чи є сенс, якщо тільки в одній країні), чи станеш ти більш затребуваним фахівцем зі знанням цієї мови, нарешті, чи є взагалі об'єктивні можливості без особливого збитку для себе у фінансовому або якому завгодно іншому плані вивчити цю мову.

Найпростіше вивчити мову, закохавшись в її культуру.

Кілька доводів на користь вивчення саме іспанського як другої іноземної.

Навіщо вивчати іспанську мову

Суха статистика:

 • Іспанcька - це третя мова, найбільш поширена в світі, після китайської та англійської, і займає друге місце за кількістю жителів, що говорять нею.
 • Іспанcька - це рідна мова 388 мільйонів людей в 21 країні світу: Мексика - 102 мільйони; США - 45 млн.; Іспанія - 44 млн.; Колумбія - 44 млн.; Аргентина - 39 млн.; Венесуела - 28 млн.; Перу - 28 мільйонів. Також іспанською говорять в багатьох інших країнах, в яких ця мова не є офіційною.
 • Латиноамериканські країни переживають велике економічне зростання і перетворюються на важливих комерційних партнерів у всьому світі.
 

Культурні досягнення іспаномовних країн:

Культура Іспанії та Латинської Америки має вплив на архітектуру, мистецтво і літературу в усьому світі.
 • "Дон Кіхот Ламанчський" Сервантеса займає друге місце по перекладах після Біблії, роман який відсвяткував своє четверте століття в 2005 у всьому світі.
 • Найдорожчим твором мистецтва, будь-коли проданим у світі, була картина Пікассо.
 • Іспанський архітектор Сантьяго Калатрава створює проекти по всьому світу. Він є автором багатьох будівель у Швеції, Ірландії, Німеччині. Спроектував Олімпійський Стадіон в Афінaх і резиденції Всесвітньoго Торговoго Центру в Нью- Йорку.
 • Такі іспаномовні письменники як Габріель Гарсія Маркес та Ісабель Альєнде продовжують займати перші місця в списках світових бестселерів і отримувати похвалу міжнародної критики.

Знання іспанської - нові можливості в бізнесі

Іноді достатньо базових знань у мові, щоб роботодавець виділив вас з натовпу претендентів на роботу, якої ви прагнете. З ростом іспаномовного населення в США і Європі все більше підвищується попит на працівників, які розмовляють іспанською мовою (збільшується і кількість місць, де потрібне знання іспанської).

Спілкуючись з іспаномовними партнерами по бізнесу на їх рідній мові, Ви швидше отримаєте вигідні контракти і встановіть сприятливу атмосферу для ведення бізнесу.

Нові можливості для мандрівників

Акапулько, МексикаДля відвідування іспаномовної країни достатньо знати англійську мову, але в такому випадку вся подорож зведеться до битим маршрутами, де всі говорять англійською. Така відпустка ніяк не зрівняється з тією пригодою, яке чекає людину, що володіє іспанською мовою!

Жителі Піренейського півострова і латиноамериканці за своєю природою дуже щедрі люди. І бачачи, що ви хочете брати активну участь у їх житті, а не просто бути пасивним глядачем, вони вам нададуть такий привітний прийом, який ви довго не забудете. Але для цього необхідно знати іспанську мову хоча бути на базовому рівні: вміти замовити їжу в ресторані, домовитися про знижку в магазині, поспілкуватися з таксистом.


І ще трохи плюсів у вивченні іспанської мови

Для когось вивчення мови є способом отримати велику затребуваність на світовому ринку праці, для когось це захоплення, можливість порівняти образи мислення різних народів і стати більш відкритим для сприйняття нового людиною. Так от іспанська мова поєднує в собі все перераховане вище.

 • Іспанська мова дійсно дуже захоплює, багато хто хотів би вивчити цю мову вже тільки тому , що вона є рідною для улюблених співаків та акторів.
 • Іспанська є прекрасним вибором для людей, вже знають англійську мову (ви зможете розуміти практично всіх жителів Америки - як північній, так і Південної).
 • В іспанській мові на відміну від англійської, існують досить чіткі правила читання, завдяки чому можна правильно прочитати будь-яке, навіть незнайоме слово, не вдаючись до словника і транскрипції. Та й сама граматика в деяких аспектах безсумнівно простіше більшості мов. А яке лексичне багатство ! Скільки колоритних лайок , забавних зменшувально - пестливих, розмовних виразів!
 • Ні для кого не секрет, що іспанці вже не перший рік посідають лідируючі позиції серед європейських народів, які так і не оволоділи толком англійською мовою. Численні опитування показують, що здатних стерпно порозумітися мовою Шекспіра в країні не більше 20 %. Так давайте ж таки не будемо тикати в іспанців пальцем за їх лінь (ну або що там їм заважає вивчити англійську) і просто самі вивчимо мову улюбленої Сонячної країни.
Форма входу
Пошук
Друзі сайту
Небо - український християнський сайт Travel Ukraine
Вивчення німецької мови онлайн - 
українською Сайт про Мексику Англійська мова для дітей онлайн В 1 клас - навчальні матеріали для початкової школи
Наша кнопка
Вивчення іспанської мови онлайн - українською

Статистика

Copyright ispanska.at.ua © 2024